Slooppand in Rijswijk in brand
Rijswijk-Julialaantje. Rond 22.30 uur is er in een leegstaand pand aan het Julialaantje brand uitgebroken. De brandweer heeft meerdere bluseenheden laten komen om deze brand te blussen. De brand kan zich niet verder uitbreiden.
De brandweer heeft uit voorzorg een brandweereenheid naar een in de buurt gelegen verzorginghuis gestuurd om daar de mensen gerust te stellen en in de woningen te meten op de aanwezigheid van rook.
Momenteel zijn er geen vlammen meer zichtbaar en de rook trekt ook snel weg. Heeft U last van de rook sluit ramen en deuren en zet mechanische ventilatie uit.
Bij deze brand is niemand gewond geraakt.
Brand in slooppand Rijswijk.
Rijswijk-Julialaantje. De brandweer is aan het nablussen. Deze werkzaamheden zullen nog enige tijd gaan duren.
Bij de nabluswerkzaamheden zal de brandweer geassisteerd worden door het sloopbedrijf Knijnenburg, deze zal de dakconstructie verwijderen zodat de brandweer veilig de laatste brandhaarden kan blussen.
De rook welke tijdens de brand over een groot gebied van Rijswijk en Den Haag is getrokken zal snel wegtrekken.
De brandweer heeft in het verzorgingstehuis gecontroleerd op de aanwezigheid van rook. De situatie is daar veilig en de bewoners kunnen lekker gaan slapen.
Er zijn bij deze brand geen gewonden gevallen.